Poker 7 Card Stud Hi Lo

Poker 7 Card Stud Hi Lo może być ciekawym rozwiązaniem dla osób, które są znudzone graniem w klasycznego pokera. W pokerze tym może wygrać osoba, której udało się ułożyć najsłabszy układ kart. Ułożenie takie układu może być dla początkującego gracza nie lada wyzwaniem, ale trzymając się tezy, że trening czyni mistrza zachęcam wszystkich zawodników do dalszego grania. W pokerze tym zawodnicy otrzymują karty zakryte i karty odkryte.

Przed rozpoczęciem tej rozgrywki każdy z zawodników wnosi do gry określony wkład własny, jak dyktuje casyno online. Każdy wpłaca taką samą wartość, a wniesione zakłady potocznie przez zawodników określane są jako ante. Jeśli w grze tej grę zakończy osoba, która ma najsłabszy oraz najmocniejszy układ kart, to pula wygranej zostanie między nich podzielona.

W grze tej, aby ułożyć najsłabszy układ kart, należy spełnić jedno wymaganie, które określane jest jako 8 or better. Znaczy to tyle co w ręku zawodnika, który posiada najsłabszy układ kart, ani jedna z jego posiadanych kart w układzie nie może być wyższa od liczby 8. Więcej informacji prezentuje casyno internetowe. W omawianej odmianie pokera każdy z graczy dostanie od zawodników po siedem kart.

Z tych kart musi on ułożyć układ najmocniejszy bądź najsłabszy układ. Do ułożenia układu należy wykorzystać nie mniej i nie więcej jak pięć kart. Jeśli podczas gry zdecydujesz się na ułożenie najsłabszego układu pamiętaj o tym, żeby wśród nich nie pokazała się karta, która jest większa od ósemki. Ułożenie najsłabszego układu kart nie jest prostym zadaniem, także jeśli jeszcze nigdy nie robiłeś, zapoznaj się dokładnie z zasadami, jakie prezentuje casyno, w którym będziesz grać i potrenuj.